Ana Sayfa / Haberler / TAŞINABİLİR KAYIT SİSTEMLERİ İLE EVDE UYKU TESTİ

TAŞINABİLİR KAYIT SİSTEMLERİ İLE EVDE UYKU TESTİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Uyku Derneği olarak, Tip III Uyku Testi Cihazları ile ilgili 16 Eylül 2017 Cumartesi günü Crown Plaza Hotel Ankara’da bir ‘Bilgilendirme Toplantısı’ ve 10 Eylül 2017 Pazar günü ‘Olağanüstü Genel Kurul’ yapmayı planlamaktayız.

Olağanüstü Genel Kurul’umuz 10 Eylül 2017 Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde, 17 Eylül 2017 Pazar günü çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecektir.

Ekte programını bulacağınız ve sektördeki tüm Tip III Uyku testi cihazı üretici ve distribütörlerinin 20’şer dakikalık bir sunum ile cihazlarını ve kullanım şekillerini tanıtacakları bu toplantımıza, ilgilenen tüm hekim arkadaşlarımızı  davet ediyoruz.

Genişletilmiş Genel kurulumuza arzu eden Uykuder üyelerimizin davetlimiz olarak katılımını rica ederiz.

Ayrıca; bulunduğunuz kurumda uyku laboratuvarı sorumlu hekimi olarak çalışmaktaysanız, sizi 17 Eylül 2017 Pazar günü yapılacak olan ‘Olağanüstü Genel Kurul’ ile birlikte hemen sonrasında saat 10:30’da gerçekleşecek olan ‘Laboratuvar Sorumluları Toplantısı’ nda görmekten büyük mutluluk duyacağız

Toplantı kaydı için 12 Eylül 2017 tarihine kadar www.uykuder2017.org adresinden online katılım formumuzu doldurarak katılımınızı bildirmenizi rica ederiz. Katılımcı sayısı belirli bir kontenjanla sınırlıdır.Web sitemizden online kayıt formu doldurularak yapılmayan başvurular değerlendirilmeyecektir. Toplantıya katılım ücretsizdir. Katılımcılardan herhangi bir ücret alınmayacaktır.

 

Saygılarımızla,

 

Prof. Dr. Tansu Ulukavak Çiftçi                  Prof. Dr. Mehmet Karadağ

Toplantı Sorumlusu                                      Uykuder Genel Baskanı

 

 

Benzer Yazılar

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir