Ana Sayfa / Haberler / 12. UYKU BOZUKLUKLARI SERTİFİKA KURSU

12. UYKU BOZUKLUKLARI SERTİFİKA KURSU

Değerli Üyelerimiz, Meslektaşlarımız

Tüm dünya ve ülkemiz hala pandeminin etkisi altında, buna rağmen dijital platformda başlattığımız eğitim aktivitelerimiz devam ediyor.

Bu yıl da multidisipliner yaklaşımı yine ön planda tutarak, UYKUDER çatısı altında yıllardır deneyimlerini siz değerli üyelerimizle paylaşan, Uyku Tıbbına gönül vermiş akademisyenlerin, konuşmacı olarak katılımı ile kurslarımız dijital platformda, online olarak yapılacaktır. 30 Nisan-2 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız ‘12. Uyku Bozuklukları Kursu’nu, bir önceki programımızda yer alan teorik bilgilerin yanı sıra, online pratik eğitimler ile zenginleştirmeyi planladık. Bilimsel programımızda ayrıca günlük hayatta Uyku Tıbbı pratiğine yardımcı olacak polisomnografi ve PAP cihazlarının tanıtımı ile ilgili sempozyumlar yer alacaktır. Bunlara ilave olarak pandemi nedeni ile uyku laboratuvarlarında yaşanan sorunların, alınacak tedbirlerin ve düzenlemelerin tartışılacağı oturumlarla sizlerin günlük pratiğinizde yaşadığınız sıkıntılarınıza çözüm bulmayı amaçladık.

Tüm oturumlar, kayıt yaptıran kursiyerlerimiz için web sitemizde sınav tarihine kadar açık olacaktır, bu sayede sınava rahat ve kolay hazırlanma fırsatı sağlamış olacağız. Son derece doyurucu bir program ile teorik bilgileri edinen meslektaşlarımız, sonraki hafta pratik ağırlıklı eğitim ile de UYKUDER tarafından akredite edilen bir merkezde alacağı 1 aylık pratik eğitime hazırlık yapmış olacaklar.  Teorik ve pratik eğitimlerini tamamlayan tüm meslektaşlarımız Uyku Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Bilim dolu günlerde sağlıkla buluşmak dileğiyle…

ONLINE KAYIT İÇİN https://www.uykuder2021.org/ Linkini tıklayınız

 

 

Benzer Yazılar

Küresel Sağlık İçin Uyku Eşitliği

Çevre koşullarındaki değişiklikler, yaşam şartlarının bozulması ve olumsuz barınma koşulları insanların uyku düzenini etkilemektedir. Uyku ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir