Ana Sayfa / Haberler / UYKUDER 2024 Hekim ve Teknisyen Polisomnografi Kursunda Başarılı Olan Katılımcılar ile Bir Dahaki Sınava Katılma Hakkı Olan Katılımcıların Listesi

UYKUDER 2024 Hekim ve Teknisyen Polisomnografi Kursunda Başarılı Olan Katılımcılar ile Bir Dahaki Sınava Katılma Hakkı Olan Katılımcıların Listesi

UYKUDER 2024 HEKİM VE TEKNİSYEN POLİSOMNOGRAFİ KURSUNDA BAŞARILI OLAN KATILIMCILARIN LİSTESİ

ZEHRA ÖKDEM

NİLGÜN ALPAĞAN KALKAN

FETHULLAH SELÇUK MOĞULKOÇ

TÜRKAN NADİR ÖZİŞ

GÜLCAN ŞEN

RAMAZAN ÖZDEMİR

LALE SERTÇELİK

NURBANU KURT

ALİ ÖZKAN

HATİCE KOCA

AYŞENUR ÖZEN YÜCEER

TECRİHAN TAŞ KARABULUT

MİHRAÇ HURMAN

NURAN KILAVUZ

EMİNE NİLGÜN ORDU

UĞUR ÇİFTÇİOĞLU

MEHMET EMİN AK

FEHMİ ULUDAĞ

YASİN ARSLAN

HİKMET MALKOÇ

KEMAL YÜCE

HACER KILINÇ

PINAR ÇİRKİN ZERVENT

BURAK TÜLÜ

İREM DAMLA ÇALAPKULU

MEHMET SABİT GÜL

MUSTAFA UYSAL

TUĞÇE ŞAHİN ÖZDEMİREL

ÜMMÜHAN TUĞBA TÜMÜKLÜ

ZEHRA SEYFİKLİ

MEHMET YAŞAR ÖZDEMİR

CİHAN AYDIN

CEMİLE AÇIKGÖZ YILDIZ

ÖZNUR GÜNDÜZ

ÜLKE DİREYBATOĞULLARI

BAHADIR BENLİ

SALİHA KUŞOĞLU ATALAY

AHMET CAN PARMAKSIZ

ÖZGE ARGIN

KÜBRA SÖYLEMEZ

HÜLYA ÇELENK ERGÜDEN

İREM ŞİŞKO

ERDEM AĞGÜNLÜ

FARUK BOLU

İLKİM SEMA COŞKUN

SEMRA KINDAP

HAVLE YILMAZ

YASİN KOCAMAN

BERNA AKIN

ÖMÜRHAN ULUDOĞAN

HATİCE KOZLUCA

KADİR ÇOBAN

BÜLENT ESEN

GÜLGÜN ÇERÇİ

KEREM ENSARİOĞLU

KÜBRA GÜNAY

AYHAN PEKDEMİR

BÜŞRA DURAK

NİLGÜN KULA

HARUN MAMAÇ

ÖMER EMRE AŞKIN

EREN GÖKTUĞ CEYLAN

AYNİL DALKIRAN YILDIZ

HİLMİYE PAKYÜREK

AHMET RIDVAN BİLGİÇ

UMUT DİLEGELEN

DAMLA KARADENİZ GÜVEN

FİGEN GÜNEŞ

ASAF BAYGÜL

MUHAMMED FURKAN GÖKTAŞ

MELİH ÇAYÖNÜ

SERRA DUYGULU

AYSU ŞEN

HATİCE KAPLAN

BEYZA AYBÜKE AYDIN

KÜBRA IŞIK

EMRE ALTIN

İDİL KARATAŞ

MEHMET FATİH ÇAKMAK

KÜBRA AY

ELİF BÜŞRA ÖBEK

MELİS SAHİLLİOĞULLARI

BÜŞRA GÜNGÖR

EZGİ AKKUŞ

MELİKE ÇİÇEK

SERRA GÜLHAN ÜNAL

BANU GÜNDEMİR

KÜBRA TOPRAK

BURAK YILMAZ

AYSUN ŞENGÜL

EMEL BULCUN

GUNEL JEYRANOVA

MERVE TATLILIOĞLU

RUKEN ZEYDAN AKDAĞ

ASLI ALKAN

ZEYNEP HANDE KOCAER

BEYZANUR KARLIDAĞ

EMİNE ÇELİK

EMİRHAN AKYOL

DRİLON PULA

MUHİTTİN AKALIN

MEHMET DÜZLÜ

TUĞÇE ÇELİK

AYSUN ELLİALTIOĞLU AKSU

EYLÜL CEREN GÜL

HAZEL KARA GÜNAYDIN

BÜŞRA TOPRAK

ÖMER FARUK ÇUFALI

ALEV ELÇİ KARADUMAN

PARVANA AMRAHOVA

RECEP KAMİL KILIÇ

İREM ŞAHAN ŞEREF

ELİF NALAN TAŞ

HATİCE KOZAN

TUĞÇE ÇELTİK

LEVEN ARAFAT

ECEM BİLENSOY

İREM EKER ARICI

MUHAMMET MEHDİ GÜNEŞ

SERDAR BARAKLI

SÜMEYYE SIRAKAYA

DORİNA ESENDAĞLI

PINAR ÖZTÜRK

 

ERTELEME NEDENİYLE SINAVA KATILAMAYAN VEYA SINAVDA GEÇER PUAN ALAMAYIP BİR SONRAKİ KURSUN SINAVINA GİRME HAKKI OLAN KATILIMCILAR

RAMAZAN ŞAHİN

DENİZ AKYOL YAŞAR

SECAATTİN SAÇIKAY

MEHMET GÖKHAN TÜRK

SEFA MURAT DEVRAN

MUHSİN NOYAN KESKİN

DUYGU VEZİR

HAVVA İPEK DEMİR

DERYA KIZILGÖZ

BERKER ÖZTÜRK

FAİL MAMMADOV

MEHMET EMİN KELEŞ

SÜLEYMAN ŞAHİN AYDIN

EROL BEŞENK

HİCRAN DAMAR

SEVDE KÜBRA KOŞAK

SULTAN BURÇAK KARA

Benzer Yazılar

Sınav Tarihi Değişikliği Sonrası Sınava Katılamayacak Olan Katılımcılar İçin Sınav Hakkı

Uykuder Hekim ve Uyku Teknisyenliği Polisomnografi Sertifikasyon Kursu sınavımız 17 Mart 2024 Pazar günü 12.30’da ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir